SG73S2ATTD9R10F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD9R10F
JLCPCB Part #
C4189259
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS