SG73S2E1RTTD104G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD104G
JLCPCB Part #
C5917032
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS