SG73P2ERTTD223G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD223G
JLCPCB Part #
C5915010
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS