SG73S2ATTD1403D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1403D
JLCPCB Part #
C3989603
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS