SG73S2ATTD1270F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1270F
JLCPCB Part #
C4338210
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS