SG73S2ATTD1070F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1070F
JLCPCB Part #
C4043910
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS