RN731JTTD3283F50
MFR.Part #
RN731JTTD3283F50
JLCPCB Part #
C4059894
Description
-55℃~+155℃ 328kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS