P0805Y1003BBTA
MFR.Part #
P0805Y1003BBTA
JLCPCB Part #
C4284972
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount