SG73S2ATTD11R3D
MFR.Part #
SG73S2ATTD11R3D
JLCPCB Part #
C4087416
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS