RN73R2ETTD3901A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3901A25
JLCPCB Part #
C2611511
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS