SG73S2ATTD115J
MFR.Part #
SG73S2ATTD115J
JLCPCB Part #
C4159309
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS