SG73P1ETTP4702D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP4702D
JLCPCB Part #
C4108945
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS