SG73S2ARTTD8872F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD8872F
JLCPCB Part #
C5752327
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS