SG73S2ARTTD8871F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD8871F
JLCPCB Part #
C7312578
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS