RN73R2ETTD2701F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2701F25
JLCPCB Part #
C2604050
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS