RM10F4020CT
MFR.Part #
RM10F4020CT
JLCPCB Part #
C4276553
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS