SG73S2ARTTD4993F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4993F
JLCPCB Part #
C6296151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS