SG73S2ARTTD4990D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4990D
JLCPCB Part #
C6678823
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS