WK73S2JTTE75L0F
MFR.Part #
WK73S2JTTE75L0F
JLCPCB Part #
C4330426
Description
-55℃~+155℃ 1W 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS