ERJ-T06J272V
MFR.Part #
ERJ-T06J272V
JLCPCB Part #
C4003103
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS