CRT0805-BY-3240ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-3240ELF
JLCPCB Part #
C4166859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS