SG73S2ARTTD332J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD332J
JLCPCB Part #
C7080297
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS