SG73S2ARTTD245G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD245G
JLCPCB Part #
C6483190
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS