SR733ATTE2R49F
MFR.Part #
SR733ATTE2R49F
JLCPCB Part #
C2601744
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS