SG73S2ARTTD224J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD224J
JLCPCB Part #
C6221838
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS