HV731JRTTD1183F
MFR.Part #
HV731JRTTD1183F
JLCPCB Part #
C7287049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS