SG73S2ARTTD184G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD184G
JLCPCB Part #
C7080234
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS