SG73S2ARTTD1743D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1743D
JLCPCB Part #
C6296058
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS