RN73H2ETTD6490A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6490A10
JLCPCB Part #
C4279133
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS