SG732ETTD105K
MFR.Part #
SG732ETTD105K
JLCPCB Part #
C5893471
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS