SG73S2ARTTD1131D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1131D
JLCPCB Part #
C7080193
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS