RN73H2ETTD2940B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2940B50
JLCPCB Part #
C4346285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS