SG73S1JTTD23R2D
MFR.Part #
SG73S1JTTD23R2D
JLCPCB Part #
C4074074
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS