SG73S1JTTD1330D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1330D
JLCPCB Part #
C4183482
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS