SG73S1JRTTD4020D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4020D
JLCPCB Part #
C7360390
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS