SG73S1JRTTD2870F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2870F
JLCPCB Part #
C7311940
Description
-55℃~+155℃ 200mW 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS