HV732HRTTE6653D
MFR.Part #
HV732HRTTE6653D
JLCPCB Part #
C6638024
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS