SG73S1ETTP9093F
MFR.Part #
SG73S1ETTP9093F
JLCPCB Part #
C4241305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS