RK73H3ATTE19R1D
MFR.Part #
RK73H3ATTE19R1D
JLCPCB Part #
C2583209
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS