SG73S1ETTP8250F
MFR.Part #
SG73S1ETTP8250F
JLCPCB Part #
C4034319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS