RN73R2BTTD1960B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1960B10
JLCPCB Part #
C4323387
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS