SG73S1ETTP7153F
MFR.Part #
SG73S1ETTP7153F
JLCPCB Part #
C4124213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS