HV732HTTE5903F
MFR.Part #
HV732HTTE5903F
JLCPCB Part #
C4196657
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS