SG73S1ETTP6340D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6340D
JLCPCB Part #
C3936044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS