ERJ-U2RD1782X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1782X
JLCPCB Part #
C1881939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS