SG73S1ETTP5600F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5600F
JLCPCB Part #
C3998527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS