SG73S1ETTP4992D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4992D
JLCPCB Part #
C4245781
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS