SG73S1ETTP4321D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4321D
JLCPCB Part #
C4016375
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS