SG73S1ETTP3R65F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R65F
JLCPCB Part #
C4163659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS