SG73S1ETTP3R60F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R60F
JLCPCB Part #
C7360258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS